Z całego serca nie polecam tego sklepu. Mimo tego, że zamówienie złożyłam wystarczająco wcześniej, a paczka miała być prezentem, klocki przyszły ponad miesiąc po urodzinach. Na maile odpowiadał bot, s... Se mere
Selvom vi ikke verificerer specifikke påstande, fordi anmeldernes meninger er deres egne, kan vi godt betegne anmeldelser som "Verificerede", når vi kan bekræfte, at der har fundet en forretningsinteraktion sted. Læs mere
Af hensyn til platformsintegriteten scannes alle anmeldelser på vores platform – verificerede eller ej – af vores automatiserede software døgnet rundt. Denne teknologi er designet til at identificere og fjerne indhold, der overtræder vores retningslinjer, herunder anmeldelser, som ikke er baseret på en reel oplevelse. Vi er klar over, at vi måske ikke fanger alle problemer, og du er velkommen til at gøre os opmærksom på det, hvis vi har overset noget. Læs mere
Se, hvad kunderne siger
Niestety klasyczny dropshipping. Naciąłem się jak dziecko. A wystarczyło zerknąć do regulaminu, żeby zobaczyć nazwę firmy "DROPSHIP LEADERS LTD" z UK. Lekcja na przyszłość - wrzucać strony regulaminów... Se mere
Nie kupujcie niczego w tym sklepie. Ściągają rzeczy z Ali Express,choć nie afiszują sie tym. Zamówiłam zabawkę z dostępnością i dostawą w ciągu 4 dni roboczych. Po 2 dniach otrzymałam maila,że nie mog... Se mere
Typowy dropshipping na stronie internetowej widnie informacja że produkt zostanie wysłany w przeciągu od jednego do trzech dni czekam już 6 i wciąż nie otrzymałem informacji o śledzenie paczki... Jeśl... Se mere
Ingen anmeldelsesinvitationer registreret
Denne virksomhed har ikke inviteret sine kunder til at skrive anmeldelser, så anmeldelserne er muligvis ikke repræsentative
Sådan bruger denne virksomhed Trustpilot
Se, hvordan deres anmeldelser og bedømmelser indsamles, vurderes og modereres.
Chińszczyzna lepiej wygląda to na…
Chińszczyzna lepiej wygląda to na obrazku potem po 17 dniach dochodzi do Ciebie komplety shit co siẹ połamie nie warty 70 zł
Ta firma to oszuści.Klocki nie są…
Ta firma to oszuści.Klocki nie są klockami Lego a tym bardziej Duplo. Przestrzegam przed zakupami w sklepie pucio-pucio.Magorzata Gruca
Nie polecam,długie oczekiwanie za…
Nie polecam,długie oczekiwanie za przestlką(ponad tydzień) po odesłaniu problem ze zwrotem pieniędzy. Najpierw twierdzili ,że nie odnotowali zwrotu,jak wysłałam potwierdzenie to trzeba było prosić o zwrot pieniędzy.
Nie polecam
Nie polecam. Sprzedają podróbki LEGO.
Wprowadzają kupującego w błąd. Piszą że wysyłka wychodzi do 24 godzin, a okazuje się nie wychodzi ona od nich a z Chin. Idzie 14 dni. Nie otrzymujesz linka do śledzenia. Brak kontaktu telefonicznego.
Oszuści
Sprzedają rzeczy znalezione na śmietnikach w Anglii,
podróbki jako oryginały !
Oszuści
Oszuści, zamawiają na aliexptes na adres kupującego. Nie mają ani nr telefonu ani adresu w Polsce. Oszukują i naciągają na pieniądze. Ani nie da się oddać wadliwego towaru ani odzyzkac pieniędzy. Bandyci
Polecam.wszystko ok
Nie polecam
Nie polecam. Odesłałam towar, na zwrot pieniędzy nadal czekam już ponad miesiąc, dostaje odpowiedzi że już dziś będą pieniądze zwrócone. Tak się nie wydarzyło. Nie zamawiajcie bo to oszuści i złodzieje.
Niestety pozostale opinie sa prawdziwe
Niestety pozostale opinie sa prawdziwe. Czekamy drugi tydzien i nic. Zabawka miala byc na okreslona date..i juz nie dojdzie mimo duzo wczesniejszego zamowienia. Pisalam do nich - mimo ze informacja przy zamowieniu byla "wysylka w jeden dzien roboczy," nie biora odpowiedzialnosci i powoluja sie na jakis regulamin. Szkoda nerwow, nigdy wiecej u nich nic nie zamowimy i odradzamy posoztalym
Nie polecam !!! Paczka nie dotarła, zwrot środków również... Czekam już prawie dwa miesiące
Szkoda że nie sprawdzilam opinii przed zamówieniem ze strony puciopucio.pl może to uchroniło by mnie przed zmarnowaniem czasu, pieniędzy i nerwów przez prawie dwa miesiace... Najgorsze że ta strona "sprzedaje" produkty dla dzieci, które często wiedzą i czekają na upragnioną zabawkę a potem wytłumacz czemu jednak jej nie dostaną.
Pod koniec lutego br zamówiłam dla córki komplet czepek i okulary na basen... Długo czekałam na zamówienie aż w końcu wysłałam maila z zapytaniem bo od strony sklepu zero kontaktu przez dwa tygodnie... W końcu okazało się że paczka musiała zaginąć w transporcie a sklep nie ma zamiaru wyjaśnić sprawy ( gdzie paczka się "zgubiła" ) mogą mi wysłać nowy ale znów będę czekać nie wiadomo ile więc decyzja o zwrocie kosztów na który nadal czekam a minęło już 3 tygodnie więc szansę na odzyskanie kasy już marne. Także zdecydowanie nie polecam !
Ten sklep to zwykli oszusci
Ten sklep to zwykli oszusci, pod zadnym pozorem nie robcie tu zakupow
Bardzo złe doświadczenie
Bardzo złe doświadczenie: zamówienie (mimo że zgodnie z informacją na stronie miało zostać wysłane w ciągu 2 dni) nie dotarło w ciągu miesiąca (i nigdy), a ze zwrotem pieniędzy jestem zwodzona drugie tyle...!
SERDECZNIE NIE POLECAM TEGO SKLEPU
SERDECZNIE NIE POLECAM TEGO SKLEPU. NIE DOSC ZE 2 TYGODNIE CZEKANIA ZA BUCIKAMI DLA CHLOPCA TO W KONCU PRZYSZLY ALE "RÓZOWE" DLA DZIEWCZYNKI . TEN SKLEP TO JEDNA WIELKA PORAZKA !!!!
NIE POLECAM !!!
Dwa razy droższe zakupy z AliExpress
Bardzo nie polecam. Większość jak nie cały asortyment można samodzielnie zakupić na chińskich portalach za połowę ceny pez pośrednictwa tej firmy. Zobaczymy jak przebiegnie procedura zwrotu na mój koszt.
Miało byc Lego przyszły klocki…
Miało byc Lego przyszły klocki pseudolehi. To oszuści.
Jednym słowem DRAMAT,kasa z góry,a…
Jednym słowem DRAMAT,kasa z góry,a paczka w d....e.Dziadostwo jakich mało.
Nie polecam !!!
Nie polecam ! Zamawiając ze strony pucio pucio ,sugerowałam się czasem wysyłki ,miała być w 24 h -cieszylam się że tak szybko że dojdzie na święta ale,szybko się zawiodłam... Pisząc e-mail,to tak jakby ktoś wysyłał automatyczne odpowiedzi. Prośby o numer do śledzenia paczki graniczyły z cudem . Gdy paczka już przyszła to nie byłam zadowolona ,zwykła tandeta -bez certyfikatu . Nigdy więcej nic nie zamówię z tej strony .
Wysyłka po 15 dniach od dokonania…
Wysyłka po 15 dniach od dokonania płatności. Rozmowa mailowa z automatem więc nie da się czegokolwiek dowiedzieć. Odradzam
Zwrot towaru to kpina
Towar nie spełniał wymagań, odesłany ( koszt 15 zł) nie został odebrany i ponownie odesłany na mój koszt ( ponownie koszt 15zł). Oszustwo
Dette er Trustpilot
Alle kan skrive en anmeldelse på Trustpilot. En anmeldelse er ejet af personen, som har skrevet den, og vedkommende kan derfor redigere eller slette den til enhver tid. En brugers anmeldelser bliver vist, så længe vedkommendes konto er aktiv.
Virksomheder kan bede deres kunder skrive en anmeldelse ved hjælp af automatiske invitationer. Denne type anmeldelser handler om reelle oplevelser og markeres "Verificeret".
Læs mere om andre typer anmeldelser.
Vi bruger en kombination af dedikerede medarbejdere og avanceret teknologi til at beskytte vores platform. Find ud af, hvordan vi bekæmper falske anmeldelser.
Læs om anmeldelsesprocessen på Trustpilot.
Hér finder du 8 tips til at skrive anmeldelser.
Verificering kan være med til at sikre, at det er rigtige mennesker, der skriver de anmeldelser, du læser på Trustpilot.
Det kan påvirke TrustScoren, når man tilbyder incitamenter i bytte for anmeldelser, eller når man kun spørger bestemte kunder, og det er imod vores retningslinjer.







