utrudniony kontakt!!
utrudniony kontakt!!! na emiale nie odpisują, telefon komórkowy przekierewuje odrazu na pocztę głosową.
mało zdjęć produktów oraz opis znikomy
Selvom vi ikke verificerer specifikke påstande, fordi anmeldernes meninger er deres egne, kan vi godt betegne anmeldelser som "Verificerede", når vi kan bekræfte, at der har fundet en forretningsinteraktion sted. Læs mere
Af hensyn til platformsintegriteten scannes alle anmeldelser på vores platform – verificerede eller ej – af vores automatiserede software døgnet rundt. Denne teknologi er designet til at identificere og fjerne indhold, der overtræder vores retningslinjer, herunder anmeldelser, som ikke er baseret på en reel oplevelse. Vi er klar over, at vi måske ikke fanger alle problemer, og du er velkommen til at gøre os opmærksom på det, hvis vi har overset noget. Læs mere
Ingen anmeldelsesinvitationer registreret
Denne virksomhed har ikke inviteret sine kunder til at skrive anmeldelser, så anmeldelserne er muligvis ikke repræsentative
Sådan bruger denne virksomhed Trustpilot
Se, hvordan deres anmeldelser og bedømmelser indsamles, vurderes og modereres.
utrudniony kontakt!!! na emiale nie odpisują, telefon komórkowy przekierewuje odrazu na pocztę głosową.
mało zdjęć produktów oraz opis znikomy
Jeśli sprzedawca podaje czas dostawy 1-10 dni, to pod uwagę trzeba wziąć górną granicę pomnożoną przez 3 i mooooooże po miesiącu otrzymacie towar. Ja nadal czekam. Sprzedawca zwodzi emailami, że przesyłka wysłana, a link do śledzenia nie działa bo oczywiście paczka idzie z Chin, czego nie wiedziałem wcześniej, więc musi dotrzeć do Polski, żeby było cokolwiek widać - ale czy to nastąpi? Nie wiem, nadal czekam i szczerze mówiąc gdybym wiedział, że tak będzie to sam bym to sobie kupił w Chinach, albo wziął te pieniądze i poszedł do sklepu pod domem. Tragedia, nie polecam nikomu. Olewać takich sprzedawców.
Oszuści, na stronie prezentowany jest inny towar niż otrzymujemy - zamawiałam produkt Xiaomi, dostałam trzy razy tańszą podróbkę z aliexpress o całkiem innej nazwie. Nie podejmują żadnych kroków pomimo moich zgłoszeń reklamacji i uzmysłowienia im oszustwa, przekierowują na inne adresy mailowe, z których brak odpowiedzi.
Przesyłka zamówiona 21 marca do dnia dzisiejszego nie dotarła, brak jakiegokolwiek kontaktu. Nie polecam. Jak dla mnie jedno wielkie oszustwo
Przesyłki ida z Chin bezposrednio, dostawa trwa 2 tygodnie. Ma stronie mylnie podane ze towar dostepny, trzeba sie doszukac w regulaminie informacji ze dostawa moze trwac nawet 3 tygodnie. Nie mogli podać linku do śledzenia bo od dostawcy z Chin ciężko 😵💫
Sklep tragedia przy towarze napisane wyslka 24 h a jak przychodzi co do czego to czekasz 2 tygodnie tak jak Pani napisała najgorszy sklep w internecie pośrednik innych sklepów kontakt utrudniony ogolnie tragedia
Ciężki kontakt i niezgodne produkty z opisem Najgorszy sklep internetowy jak istnieje. Na moje e-maile nie odpisuje nikt by rozwiązać problem.
oszukując co do dostawy, niby wysłane, a paczka szła dwa tygodnie. Przyszedł towar bez oryginalnego pudełka, bez książki, która miała być w zestawie. Wszystko owinięte folią. Zdecydowanie odradzam.
Paczka wysłana 4.12.25 dotarła 16.12.25. Kontakt średni ze sklepem, nr paczki wyssany z palca. Zabawka niby nowa ale bez ori pudełka z instrukcją w języku z dalekiego wschodu. Nie polecam. Sklep sprzedaje podrobki. Szkoda kasy i zachodu.Strona PL, adres w GB, paczki z PRC
Brak powiadomienia z Kat Idzie przesyłka i kontaktu co z przesyłką nie Polecam
Oszusci!!!! Oszusci! Uwaga@ towar gówniany! Oszukuja ze oddadza pieniadze. Przestrzegam
Uwaga!!!Oszuści !!!
Nic nie kupujcie. Kontakt ograniczony jak cała firma.
Ani towaru ani zwrotu pieniędzy!
Ponad miesiąc czekam na paczkę widmo!
Dlugi czas oczekiwania. Zabawka przyszla bez kartonu.
Jakiś przekręt. Czekam na paczkę od miesiąca i nic. Numer do śledzenia przesyłki nie działa.
Uwaga oszuści!
Paczka nie dotarła mimo, że minął miesiąc. Brak kontaktu, na meile odpowiada bot, wysyłając niedziałające linki do śledzenia paczki. Brak kontaktu telefonicznego. Firma z siedziba w Londynie.
Mija pawie miesiąc i ani przesyłki ani zwrotu pieniędzy każą czekać aż przesyłka dojdzie i nie chcą zwrócić pieniędzy
Oszuści mimo zamówionego towaru i oczekiwania w tym momencie 21dni nie chcą oddać pieniędzy twierdzą że wyślą ponownie przesyłkę którą wysyłają z chin. Do ewentualnego zwrotu towaru jeśli by przyszło nie chcą podać adresu zwrotnego. Rozmowa z nimi to jak tozmowa z chatgpt 1.0. inteligencji za grosz a raczej poprostu oszuści
Alle kan skrive en anmeldelse på Trustpilot. En anmeldelse er ejet af personen, som har skrevet den, og vedkommende kan derfor redigere eller slette den til enhver tid. En brugers anmeldelser bliver vist, så længe vedkommendes konto er aktiv.
Virksomheder kan bede deres kunder skrive en anmeldelse ved hjælp af automatiske invitationer. Denne type anmeldelser handler om reelle oplevelser og markeres "Verificeret".
Læs mere om andre typer anmeldelser.
Vi bruger en kombination af dedikerede medarbejdere og avanceret teknologi til at beskytte vores platform. Find ud af, hvordan vi bekæmper falske anmeldelser.
Læs om anmeldelsesprocessen på Trustpilot.
Hér finder du 8 tips til at skrive anmeldelser.
Verificering kan være med til at sikre, at det er rigtige mennesker, der skriver de anmeldelser, du læser på Trustpilot.
Det kan påvirke TrustScoren, når man tilbyder incitamenter i bytte for anmeldelser, eller når man kun spørger bestemte kunder, og det er imod vores retningslinjer.