Totalne oszustwo ,zamówiony towar przyszedł jakby był wyciągnięty ,, psu z gardła" , bez oryginalnego opakowania, całość klocków wrzucona do do jednego pudła bez instrukcji ,nawet nie wiem czy jest ws... Se mere
Selvom vi ikke verificerer specifikke påstande, fordi anmeldernes meninger er deres egne, kan vi godt betegne anmeldelser som "Verificerede", når vi kan bekræfte, at der har fundet en forretningsinteraktion sted. Læs mere
Af hensyn til platformsintegriteten scannes alle anmeldelser på vores platform – verificerede eller ej – af vores automatiserede software døgnet rundt. Denne teknologi er designet til at identificere og fjerne indhold, der overtræder vores retningslinjer, herunder anmeldelser, som ikke er baseret på en reel oplevelse. Vi er klar over, at vi måske ikke fanger alle problemer, og du er velkommen til at gøre os opmærksom på det, hvis vi har overset noget. Læs mere
Se, hvad kunderne siger
Ten sklep z zabawkami to oszuści , kupiłam klocki za 350 zł , piszę do nich kiedy będą,a oni nie mają produktu,a na sklepie widnieje duża ilość.Pozniej przeczytałam opinie i okazało się że jest więcej... Se mere
Nie kupujcie niczego z tej zakłamanej strony. Po pierwsze, zamówienia rzadko kiedy pojawiają się na zamawiany adres. Kiedy już jakkolwiek uda się nawiązać kontakt przez maila, to wymiana wiadomości je... Se mere
Klocki zamówione na początku grudnia. Nigdzie nie ma informacji o tym, że towar idzie 25 dni. Dopiero w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia jest taka informacja. Początek stycznia i paczki nadal... Se mere
Ingen anmeldelsesinvitationer registreret
Denne virksomhed har ikke inviteret sine kunder til at skrive anmeldelser, så anmeldelserne er muligvis ikke repræsentative
Sådan bruger denne virksomhed Trustpilot
Se, hvordan deres anmeldelser og bedømmelser indsamles, vurderes og modereres.
Witam wszystkich serdecznie unikajcie…oszuści
Witam wszystkich serdecznie unikajcie tego sklepu brak słów nic więcej oszuści uważacie na nich
Jesteśmy kolejnymi oszukanymi…
Jesteśmy kolejnymi oszukanymi klientami. Zrobiłam zamówienie dwóch produktów, po dwóch tygodniach dotarł jeden, w folii, bez opakowania. Nikt nie odpisuje na maila. Dramat
CIĄG DALSZY ZAMÓWIENIE Z 08.12.2025…
CIĄG DALSZY ZAMÓWIENIE Z 08.12.2025 DZISIAJ JEST 02.04.2026 I ANI TOWARU ANI PIENIĘDZY Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGE NAZWAĆ TĘ FIRMĘ ZŁODZIEJSKĄ.JEŚLI NIE CHCECIE STRACIĆ KASY NIC NIE KUPUJCIE OD TEJ FIRMY.
Piszę opinie poraz kolejny.
Piszę opinie poraz kolejny.
Zdecydowanie odradzam.
Obiecani cacanki. Towar wysyłany to podróbka, brak możliwości zwrotu. Po wysłaniu kilku maili obiecali rekompenate w ciągu 14 dni roboczych. Brak wpływu.pizniej do 48h brak wplywu. Dramat
Oszuści i złodzieje
Oszuści i złodzieje. Złożyłam u nich zamówienie na 159zl. Po trzech tygodniach otrzymałam wiadomość że moja przesyłka zaginęła. Zażądałam zwrotu pieniędzy i od tamtej pory cisza. Dział reklamacji to jakaś farsa!!! Złodzieje i tyle
Nie realizują zamówień
Klocki zamówione na początku grudnia. Nigdzie nie ma informacji o tym, że towar idzie 25 dni. Dopiero w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia jest taka informacja. Początek stycznia i paczki nadal nie ma. Sklep odpisuje, że nie mają już tego towaru i nie wyślą paczki. Co ciekawe na stronie produkt nadal można zamówić
UWAGA OSZUŚCI !!!!!!!!!!!
Totalne oszustwo ,zamówiony towar przyszedł jakby był wyciągnięty ,, psu z gardła" , bez oryginalnego opakowania, całość klocków wrzucona do do jednego pudła bez instrukcji ,nawet nie wiem czy jest wszystko. Żałuję że nie sprawdziłem tych oszustów wcześniej. Mam nadzieję że chociaż tą opinią ustrzegę innych potencjalnych klientów TYCH OSZUSTÓW!!!! Jedyny plusik za czas dostawy i NIC WIĘCEJ.
Ten sklep z zabawkami to oszuści
Ten sklep z zabawkami to oszuści , kupiłam klocki za 350 zł , piszę do nich kiedy będą,a oni nie mają produktu,a na sklepie widnieje duża ilość.Pozniej przeczytałam opinie i okazało się że jest więcej ludzi oszukanych .Mają zwrócić kasę ,ale widzę ,że nie spieszy im się.Zostałam bez prezentu na święta i pieniędzy na prezent.Jak można tak oszukiwać.Proszę nic nie kupowavyz tej strony.Muszę zgłosić gdzieś,że to fikcyjny sklep.
LEGO fontanna do trevi
Klocki przyszły stosunkowo szybko. Wygladają na te same , które w Empiku kosztują 3 razy tyle. Zapakowane w folię ,bez pudełka, ale została dołączana książeczka że szczegółowym schematem obsługi. Nie jestem w stanie ocenić na tym etapie kompletności i spasowania elementów. Trochę się obawiam tak niskiej ceny, ale na razie wygląda to dobrze i mam nadzieję , że wszystko będzie ok.
UWAGA ZŁODZIEJE
UWAGA - ZŁODZIEJE - nie wysyłają zamówionych przesyłek -NIE ODPOWIADAJĄ NA KORESPONDENCJĘ.
Nie kupujcie niczego z tej zakłamanej…
Nie kupujcie niczego z tej zakłamanej strony. Po pierwsze, zamówienia rzadko kiedy pojawiają się na zamawiany adres. Kiedy już jakkolwiek uda się nawiązać kontakt przez maila, to wymiana wiadomości jest żmudna i trwa kilka tygodni, jakby liczyli na rezygnację ze strony klienta. Finalnie po kilku miesiącach udało się odzyskać tylko część pieniędzy. NIE POLECAM!! ODRADZAM!!!
Nie kupujcie w tym sklepie
Nie kupujcie w tym sklepie.
Produkty są wysyłane z Chin, a czas dostawy jest bardzo długi — informacja o tym znajduje się tylko na mało widocznej podstronie.
Towar nie odpowiada zdjęciom w ofercie.
Zamiast oryginalnych produktów przysłano podróbki – np. klocki podobne do LEGO, ale z napisem „Disnap” zamiast „Disney” i „Stitech” zamiast „Stitch”.
Proces zwrotu pieniędzy trwał prawie miesiąc, a kontakt ze sklepem ograniczał się do ogólnych odpowiedzi, że „sprawa jest w trakcie realizacji”.
kupiłem zestaw lego przyszedł miesiąc…
kupiłem zestaw lego przyszedł miesiąc póżniej i w dodatku całkowicie inny
Złodzieje,oszuści,
Dramat
Nie przyszło oryginalne pudełko. Zwrot pieniędzy bardzo długo trwał. Pisali że wysłali nie było to prawdą, prosili kolejny raz o podanie danych do zwrotu ...
Proszę nauczyć się załączać całą konwersacje a nie po 3 razy pytać o to samo. Nie polecam
Nie polecam
Nie polecam, firma krzak, oszuści, zakupiony plecak nie przyszedł, czekam na paczkę 2 mc i już napewno nie dojdzie, dziadostwo, omijać szerokim łukiem, złodzieje
Złodzieje!!
Złodzieje!!! Przesyłka miała dojść DO 25 dni roboczych, minęło już ponad 70, ani pieniędzy ani przesyłki! Odpisują tylko: paczka jest w drodze. Unikać jak ognia. OSZUŚCI!!!!
Bardzo źle
Bardzo źle. Wodoodporny zegarek dziecięcy z Chin „przyszedł” w miękkiej kopercie. Bez paragonu. Bardzo wodoodporny, woda nie chciała z niego wypłynąć. Czas użytkowania bubla ok. 30 min. Koszt oszustwa 130 PLN
Dostarczono inny niż zamówiony produkt…
Dostarczono inny niż zamówiony produkt (zamówienie 07.01,2025),dogadany zwrot połowy kwoty w ramach rekompensaty nie dotarł (dziś 05.03.2025).maile reklamacyjne z botem.firma krzak,nie polecam tego sklepu.
Porażka
Nie warto piszą ciągle to samo maila klocki przyszły ale nie takę jak chciałem pomyłka
Dette er Trustpilot
Alle kan skrive en anmeldelse på Trustpilot. En anmeldelse er ejet af personen, som har skrevet den, og vedkommende kan derfor redigere eller slette den til enhver tid. En brugers anmeldelser bliver vist, så længe vedkommendes konto er aktiv.
Virksomheder kan bede deres kunder skrive en anmeldelse ved hjælp af automatiske invitationer. Denne type anmeldelser handler om reelle oplevelser og markeres "Verificeret".
Læs mere om andre typer anmeldelser.
Vi bruger en kombination af dedikerede medarbejdere og avanceret teknologi til at beskytte vores platform. Find ud af, hvordan vi bekæmper falske anmeldelser.
Læs om anmeldelsesprocessen på Trustpilot.
Hér finder du 8 tips til at skrive anmeldelser.
Verificering kan være med til at sikre, at det er rigtige mennesker, der skriver de anmeldelser, du læser på Trustpilot.
Det kan påvirke TrustScoren, når man tilbyder incitamenter i bytte for anmeldelser, eller når man kun spørger bestemte kunder, og det er imod vores retningslinjer.








