Sklep masakra. Przy zakupie piszą - dostawa 1-5 dni. Ja czekam od 10.05. i czekam. I czekam. Na maile odpowiadają chyba boty - bo ciągle to samo. Że klocki są wysłane i mam cierpliwie czekać. Klocki... Se mere
Selvom vi ikke verificerer specifikke påstande, fordi anmeldernes meninger er deres egne, kan vi godt betegne anmeldelser som "Verificerede", når vi kan bekræfte, at der har fundet en forretningsinteraktion sted. Læs mere
Af hensyn til platformsintegriteten scannes alle anmeldelser på vores platform – verificerede eller ej – af vores automatiserede software døgnet rundt. Denne teknologi er designet til at identificere og fjerne indhold, der overtræder vores retningslinjer, herunder anmeldelser, som ikke er baseret på en reel oplevelse. Vi er klar over, at vi måske ikke fanger alle problemer, og du er velkommen til at gøre os opmærksom på det, hvis vi har overset noget. Læs mere
Se, hvad kunderne siger
Zamówiłam autko terenowe dla syna. Przyszło sprawne i w całości i nawet długo nie czekałam. Niestety auto słabej jakości. W ciągu tygodnia sie połamało. Złożyłam reklamację i sklep postanowił, że mo... Se mere
Zamówiłam auto dla wnuka, nie sprawdzając wcześniej opinii o sklepie. Zainteresowałam się nimi dopiero po zakupie i byłam załamana, że to tak źle oceniany sprzedawca. Tymczasem- miła niespodzianka! Za... Se mere
Klocki zamówione, po 5 dniach wysłano zapytanie do sklepu czy towar został wysłany ponieważ zależało nam na szybkiej realizacji. Dostaliśmy odpowiedź, że paczka została nadana inpostem i wkrótce dosta... Se mere
Ingen anmeldelsesinvitationer registreret
Denne virksomhed har ikke inviteret sine kunder til at skrive anmeldelser, så anmeldelserne er muligvis ikke repræsentative
Sådan bruger denne virksomhed Trustpilot
Se, hvordan deres anmeldelser og bedømmelser indsamles, vurderes og modereres.
Andre kiggede også på
Firma bardzo nierzetelna
Firma bardzo nierzetelna. Zamówienie otrzymałam po 25 dniach, zamiast po 5-ciu Po skargach w wielu instytucjach, zaproponowano mi rekompensatę, na którą czekałam kolejne 30 dni po kilkukrotnych upomnieniach. Ogólnie nie polecam, lepiej samemu zamówić z Chin, wyjdzie szybciej i taniej.
Sklep masakra
Sklep masakra. Przy zakupie piszą - dostawa 1-5 dni. Ja czekam od 10.05. i czekam. I czekam. Na maile odpowiadają chyba boty - bo ciągle to samo. Że klocki są wysłane i mam cierpliwie czekać. Klocki idą z Chin, dostałam link, z którego nic nie wynika bo zatrzymał się na 25.05.
Nie polecam - z tak nierzetelnym sklepem, jeszcze nie miałam do życzenia.
Autko terenowe dla syna
Zamówiłam autko terenowe dla syna. Przyszło sprawne i w całości i nawet długo nie czekałam. Niestety auto słabej jakości. W ciągu tygodnia sie połamało. Złożyłam reklamację i sklep postanowił, że moze oddać mi połowę kwoty autka. No lepszy rydz niż nic. Pieniądze miały byc na koncie do 2 tyg. Minął miesiąc i dalej ich nie mam. Ciągle zbywaja tak więc NIE POLECAM tego sklepu. Omijajcie z daleka.
Autko zamówione 20 kwietnia nie doszło…
Autko zamówione 20 kwietnia nie doszło do dzisiaj jest 12 maja ... numer telefonu nie działa brak kontaktu z ich stony, oszuci NIE ZAMAWIAĆ Z TEJ STONY
Nie kupujcie nic na tej stronie
Nie kupujcie nic na tej stronie, nie wysyłają towaru i nie zwracają pieniędzy, to są oszuści...
Kłamstwo na temat wysyłki i brak kontaktu
Klocki zamówione, po 5 dniach wysłano zapytanie do sklepu czy towar został wysłany ponieważ zależało nam na szybkiej realizacji. Dostaliśmy odpowiedź, że paczka została nadana inpostem i wkrótce dostaniemy maila potwierdzającego. Żaden mail nie przyszedł, na następne maile brak odpowiedzi. Dodzwonić się telefonicznie nie da. Obawiam się, że ani pieniędzy ani towaru nie zobaczę. Chciałbym wszystkich przestrzec przed kupowaniem na tej stronie. Jest to po prostu jeden wielki przekręt.
Klocki
Drugi raz zamawiałam klocki na stronie MODELINI i drugi raz dostałam zepsute, uszkodzone pudełko. Mimo uwagi do poprzedniego zamówienia o uszkodzonym pudełku, tym razem paczka również nie była dobrze zabezpieczona . Nie polecam !
Jedno wielkie oszustwo
Jedno wielkie oszustwo. Nie kupujcie w tym sklepie. Przy zakupie była informacja że czas oczekiwania 1-5 dni roboczych. Na e-maile nie odpowiadają a telefon podany na stronie nie działa. Minęły 3 tygodnie od zamówienia i nadal nie otrzymałem zamówienia. Zgłaszam sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta. Trzeba się zabrać za tych oszustów.
Dramat
Dramat. Termin realizacji jest z opóźnieniem już ponad tygodniowym i nadal nie wiadomo kiedy spowdziewac się paczki …. Dramat nie polecam 😡😡😡
Czy komus sie przydarzylo ze zapewniali…
Czy komus sie przydarzylo ze zapewniali że paczka jest w drodze i nie dotarła? Od tygodnia zapewniaja mnie że paczka zostanie wyslana, chcialam zrezygnowac to napisali że jest w drodze i w kolejnym mailu wysla link do sledzenia, od dwoch dni czekam na link do sledzenia 😭😭😭😭 paczka miala byc prezentem na zajaczka obawiam sie ze 350 zl poszlo w bloto.(
Nie kupować
Nie kupować. Towar wysyłany z Chin inny niż na zdjęciach, towar szedł miesiąc, zwrot trzeba robić do anglii, zero kontaktu ze strony skleu. Nie wiem czy otrzymam zwrot środków.
Oszuści zgłaszajcie ich gdzie się da
Oszuści zgłaszajcie ich gdzie się da
Jestem zadowolona z zakupu i obsługi
Zamówiłam auto dla wnuka, nie sprawdzając wcześniej opinii o sklepie. Zainteresowałam się nimi dopiero po zakupie i byłam załamana, że to tak źle oceniany sprzedawca. Tymczasem- miła niespodzianka! Zamówienie dostarczone w terminie, poprzedzone kolejnymi mailami o etapach jego realizacji. Paczka dobrze zabezpieczona, samochodzik super- nawet jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu. Dzielę się więc opinią, dla pełnego obrazu działalności Modellini.
Szanowni Państwo zróbmy zbiorowy pozew
Szanowni Państwo zróbmy zbiorowy pozew. Na pewno poszkodowanych jest więcej tylko milczą. A ja nie mam zamiaru odpuścić oszustom nawet 50 zł bo to są moje pieniądze. W ich przypadku to 100 klientów po około 100 czy więcej zł to już się robią konkretne pieniądze. Wspólnie możemy osiągnąć coś więcej, straciłem trochę czasu i nerwów na pisanie do nich. Po ostatnim mailu powiedziałem im że czekam na pieniądze jak nie zwrócą to idę do rzecznika praw konsumentów i na policję. Napisali mi że zwrócą pieniądze w ciągu 14 dni do dziś mają termin. Ale to jest jakiś absurd 14 dni na zwrot pieniędzy gdzie kliknięcie na przelew w banku trwa 2 minuty. Pieniądze za towar to chcą od razu pomimo że i tak jest to sprzeczne z ich regulaminem bo rzekomo towar będzie wysłany w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu zapłaty. Po czym co towar jest wysyłany bezpośrednio z Chin i czas dostawy to około 30 dni. Ja poświęcę jeszcze czas ale im nie odpuszczę. Jak ktoś chętny do zbiorowego pozwu to mój mail "kamilr22krmałpagmail.com"
Pozew zbiorowy?
Myślę że telewizja powinna się zająć ich oszustwami, bo się okazuje, że jest to scam na ogromną skalę. A może tak trzeba pozew zbiorowy i uderzyć w nich w GB?
Prezent na Boże narodzenie nie dotarł…
Prezent na Boże narodzenie nie dotarł !!! Ciężki kontakt po nowym roku miał dotrzeć gdzie już informowałem że nie jestem już zainteresowany przesyłka !!!po tem dostałem wiadomość że przesyłka zaginęła cały czas twierdziłem o zwrot pieniędzy to pytają o numer konta wysłałem i do tej pory nie ma zwrotu
Uwaga OSZUŚCI
Uwaga OSZUŚCI - nie oddają pieniędzy za odesłany towar! Nie polecam zakupów w tym sklepie!
J.CZ.wyjątkowo perfidna firmo teleon…
wyjątkowo perfidna firmo teleon kontaktowy nie aktywny na reklamacje nie ma odpowiedzi zero kontaktu .Zamówiłem dla dziecka helikopter23.11.2025r. przysłali w zgniecionym kartonie z uszkodzonym pilotem.04.12.2025 odesłałem towar na podany adres do reklamacji/Kalisz 62-800 ul.Częstochowska 77/ i do tej pory żadnych wieści.Wycodzi na to że to jacyś oszuści.
Zamówiłem auto wyścigowe,przyszły…
Zamówiłem auto wyścigowe,przyszły klocki zamku Harrego Potera.
Miało być 5 dni,było 25.
Nie polecam.
Lepiej bezpośrednio z aliexpress bo oni to samo robią.Pośredniczą tylko...
Brak kontaku.
Jak kasa wpłacona,mają klienta w d...e.
DRAMAT!!!
NIE KUPUJCIE !!!
Dette er Trustpilot
Alle kan skrive en anmeldelse på Trustpilot. En anmeldelse er ejet af personen, som har skrevet den, og vedkommende kan derfor redigere eller slette den til enhver tid. En brugers anmeldelser bliver vist, så længe vedkommendes konto er aktiv.
Virksomheder kan bede deres kunder skrive en anmeldelse ved hjælp af automatiske invitationer. Denne type anmeldelser handler om reelle oplevelser og markeres "Verificeret".
Læs mere om andre typer anmeldelser.
Vi bruger en kombination af dedikerede medarbejdere og avanceret teknologi til at beskytte vores platform. Find ud af, hvordan vi bekæmper falske anmeldelser.
Læs om anmeldelsesprocessen på Trustpilot.
Hér finder du 8 tips til at skrive anmeldelser.
Verificering kan være med til at sikre, at det er rigtige mennesker, der skriver de anmeldelser, du læser på Trustpilot.
Det kan påvirke TrustScoren, når man tilbyder incitamenter i bytte for anmeldelser, eller når man kun spørger bestemte kunder, og det er imod vores retningslinjer.





