M Deichmann Anmeldelser 163

TrustScore 1.5 ud af 5

1,3

Selvom vi ikke verificerer specifikke påstande, fordi anmeldernes meninger er deres egne, kan vi godt betegne anmeldelser som "Verificerede", når vi kan bekræfte, at der har fundet en forretningsinteraktion sted. Læs mere

Af hensyn til platformsintegriteten scannes alle anmeldelser på vores platform – verificerede eller ej – af vores automatiserede software døgnet rundt. Denne teknologi er designet til at identificere og fjerne indhold, der overtræder vores retningslinjer, herunder anmeldelser, som ikke er baseret på en reel oplevelse. Vi er klar over, at vi måske ikke fanger alle problemer, og du er velkommen til at gøre os opmærksom på det, hvis vi har overset noget. Læs mere

Se, hvad kunderne siger

Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Towar zamawiałem kurierem do domu a dostałem wiadomość że muszę iść do paczkomatu . Nie było żadnego kontaktu ze strony kuriera tylko poszło od razu do paczkomatu, gdybym chciał do paczkomatu to bym z... Se mere

Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

UNFÄHIG! Der sogenannte Kundenservice ist die reinste Katastrophe. Schuhe wurden im Laden bezahlt, sollten mir aus einem anderen Shop zugesendet werden. Nach 1!!! Monat habe ich weder Schuhe, noch ein... Se mere

Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Vorab: ich arbeite selber im Versand, aber so etwas ist mir auch noch nicht untergekommen. Ich bestelle 6 Paar Schuhe, schicke 5 Paar zurück und in der Retourenbestätigung sind nur 4 Paar aufgefü... Se mere

Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Ich habe vor 3 Monaten ein Paar Schuhe online bei Deichmann gekauft. Leider ist der Schuh bereits nach kurzer Zeit beschädigt, obwohl er nur normal getragen wurde. Meine Reklamation wurde abgelehnt... Se mere

Virksomhedsoplysninger


Kontaktoplysninger

1,3

Dårlig

TrustScore 1.5 ud af 5

163 anmeldelser

5 stjerner
4 stjerner
3 stjerner
2 stjerner
1 stjerne

Ingen anmeldelsesinvitationer registreret

Denne virksomhed har ikke inviteret sine kunder til at skrive anmeldelser, så anmeldelserne er muligvis ikke repræsentative

Sådan bruger denne virksomhed Trustpilot

Se, hvordan deres anmeldelser og bedømmelser indsamles, vurderes og modereres.

Virksomheder på Trustpilot må ikke tilbyde incitamenter eller betale for at skjule anmeldelser. Anmeldelser repræsenterer individuelle brugeres meninger, og ikke Trustpilots mening. Læs mere

Bedømt til 5 ud af 5 stjerner

War heute in Apolda Schuhe kaufen.so…

War heute in Apolda Schuhe kaufen.so eine nette Verkäuferin habe ich schon lange nicht mehr gehabt.meine schwester ist nicht einfach aber ihre Kollegin war so zuvorkommend und hatte immer eine Idee . Auf diese Kollegin können sie stolz sein.weiter so apolda

27. juni 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

NIE STWIERDZAMY WAD ZA KTÓRE ODPOWIADAMY.

Po trzech miesiącach w butach sportowych Puma skóra rozrywa się przy podeszwie na zgięciu buta. Buty sportowe lecz nigdy w nich nikt nie uprawiał żadnego sportu. Dojazd do pracy samochodem. Pracownik sklepu przy odbiorze butów rozciągał palcami wspomniane pęknięcie dosyć agresywnie. Nie pytałem czy jest rzeczoznawcą i czy chce do reszty rozerwać skórę od podeszwy. Odradzam zakupy butów u tym sklepie gdyż na etapie wstępnym personel niechętny do klienta i procesu reklamacji. Pozdrawiam i nie polecam.

19. juni 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Nie polecam!

Kupiłam dziecku buty miesiąc temu i rzepy się rozpadały. Podobne buty kupiłam rok temu w innym sklepie i dziecko nosi je w tym roku na sezon i są okej. Sklep reklamacji nie przyjmuje. Kierownik sklepu w Słupsku bardzo nie uprzejmy. Dno. Żenada. Nie polecam.

17. juni 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Nie kupujcie w Deichmann online z wysyłką DHL - DHL gubi przesyłki

Złożyłam zamówienie w sklepie online 30.05.2025.
2.06.2025 - dostałam maila od przewoźnika, że przesyłka została nadana. I od tamtej pory cisza. Gdyby nie moja interwencja zarówno u przewoźnika, jak i w sklepie online - nic by się nie wydarzyło.
Co się okazało? Przesyłka zgubiła się na magazynie, a DHL ma 30 dni na jej znalezienie. Absurd. Obsługa Deichmann ma związane ręce i nie jest w stanie zaproponować żadnego rozwiązania. Mam czekać na przesyłkę i tyle.

6. juni 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Najgorszy sklep w którym kupiłam córce…

Najgorszy sklep w którym kupiłam córce buty.
Buty po nie całych 3miesiacach mają dziury w podeszfach i wygladaja gorzej niż źle. Oczywiście reklamacja została odrzucona z powodu źle użytkowania botów. Ten sklep to jest jakaś kpina nigdy więcej u nich żadnych zakupów Oczywiście znajomym też opowiem jak tam się traktuje klientów. Obsługa bardzo nie mila.nie polecam zakupów szkoda pieniędzy u nich zostawiać.

2. juni 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Faulty return policy

Poor policy. I bought a pair of shoes from the Westend Mall in Budapest late on a Saturday just before they were closing. I tried them on, but wasn't convinced they would be good for my feet. I asked about their return policy.

I tried the shoes on at home
again and they were floppy and large. I took them back the next morning,Sunday and the
"manager" accused me of
wearing them because the shoes
showed signs of wear. I had them on in my clean apartment
for less than 5 minutes. No
refund no exchange. Either way,
if their shoes are so poorly
made that they show signs of
wear within 5 minutes, then
Diechmann sells faulty products. If they were indeed worn and
returned by a previous customer,
then they sell second-hand
shoes. They lost my business
completely. Thanks for nothing.
Waste of time and money. The shoes are useless.

28. maj 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Habe gestern am 16.05 ein paar Schuhe…

Habe gestern am 16.05 ein paar Schuhe zurücklegen lassen die Dame an der Kasse hat ein Zettel mit meinem Namen drauf geschrieben und sagte sie seien bis heute 17.05 bis 18:30 zurückgelegt . Mein Bruder ging grade und wollte sie abholen und sagte mir sie seien nicht zurückgelegt worden und nun sind keine mehr da . Noch NIE hab ich sowas erlebt ! Vielleicht hilft eine erneute Schulung wie man Sachen richtig zurücklegt !

17. maj 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Magasin de Servon

Magasin de Servon, 2 commandes passées aucunes reçus depuis le 2 Avril 2025,... sms reçu commande ne sera pas honorée mais laquelle???, en magasin pas de réponse même en se déplaçant physiquement. Déplorable, pas professionnel du tout ....très déçu ....pas de rappel téléphonique, ni excuses, bref très décevant....

2. maj 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Buty Nike za 400zł po jednym sezonie…

Buty Nike za 400zł po jednym sezonie zaczęły się rozpadać w oczach szwy puściły w kilku miejscach reklamacji sklep oczywiście nie uwzględnił odwołanie również zostało odrzucone. Sprawą zajmie się żecznik praw konsumenta No i oczywiście stracili klienta. NIE POLECAM

7. maj 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Nie polecam zakupiłam buty 8.03.25 za…

Nie polecam zakupiłam buty 8.03.25 za 159.99 zł 17.04.25 oddałam na reklamacje ponieważ podeszwa mi się odkleiła i zrobiła się w niej dziura reklamacji nie uwzględnili ponieważ stwierdzili że to skutek prania lub przemoczenia ludzie po deszczu nie można chodzić serio w adidasach ręce opadają oczywiście Idę do rzecznika praw konsumenta ja im nie podaruje prawie 160 zł STRACILI KLIENTKE

30. april 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Habe seit Jahren mal wieder…

Habe seit Jahren mal wieder vonDeichmann Schuhe gekauft aber wiedermal sehr enttäuscht . Nach kurzer Zeit tun ein die Zehen so weh . Kaufe nie wieder da Schuhe
Die Kunden tun mir leid die den vollen Preis bezahlen haben

4. marts 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

niestety nie uwzględniają gwarancji

niestety nie uwzględniają gwarancji. niby 2 lata, ale po kilkumiesięcznym użytkowaniu butów sketchers nie zgadzają się na wymianę produktu lub naprawę. uszkodzeniu uległa wkładka w bucie.

31. marts 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Problem ze zwrotem

Kupiłam dwie pary butów. Jedna para była obklejona jakimś smarem, druga para była widocznie parę razy przymierzana. Nie przeszkadzało mi to dopóki nie musiałam zwrócić butów, bo okazały się za małe. Nie używałam ich i odesłałam na podany na stronie internetowej adres do zwrotów. Nie otrzymałam żadnej informacji od sklepu o zwrocie towaru, zadzwoniłam na infolinię. Na infolinii Pani powiedziała, że buty kupione stacjonarnie można zwrócić tylko w sklepie stacjonarnym. Na stronie internetowej nie było absolutnie takiej informacji. Z tego co było napisane na stronie można było wybrać samodzielnie sposób zwrotu. Dodatkowo odesłali mi buty twierdząc, że były używane, a ja już je takie kupiłam!! Były na wystawie w sklepie i wielokrotnie przymierzane. Nie polecam tego sklepu. W CCC nigdy nie było problemu z żadnym moim zamówieniem, a tutaj takie same kwiatki.

3. februar 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

22 lutego w okolicy godziny 13 w…

22 lutego w okolicy godziny 13 w centrum handlowym plaza w Suwałkach, zakupiłam szpilki. Panie po wejściu do sklepu nie podchodzą w ogóle do klienta, z wielką łaską pani sprawdzała mi czy dany model jest w innym rozmiarze. Sama pracuje w handlu i to w tym samym centrum, panie nie mają żadnego podejścia do klienta są nie empatyczne, nie życzliwe. Zakupiłam obuwie razem z przeróżnymi wkładkami, potrzebowałam buty na wieczór dlatego byłam troszkę przymuszona do zakupu. Lecz wróciłam do swojego salonu przeszłam się dwa razy i wiedzialam ze buty będą strasznie nie wygodne, więc postanowiłam zwrócić. Zaszłam do pani ze chciałabym zwrócić, pani z pytaniem do mnie czy chodzone były buty, no to ja tak bo przecież nawet bez chodzenia bym nie zakupiła. Po czym zawołała pierwszego zastępcę kierownika a pani do mnie ze co ja sobie wyobrażam ze nie przyjmie ode mnie zwrotu, a ja tłumaczę ze przecież pracuje obok nigdzie w nich nie wyszlam, ze po włożeniu wkładek zakupionych w sklepie buty nadal były strasznie nie wygodne I ze chciałabym je zwrócić. Panie bardzo nieprzyjemnie, wręcz nawet agresywnie zaczęła do mnie mówić uniesionym tonem ze one tego nie przyjmą, że buty były chodzone i jedyne co to żebym przyszła jak kierowniczka z urlopu wróci. Nigdy więcej nie przyjdę do tego sklepu, było mi wręcz przykro ze tak panie mogą się zachowywać do klienta. Jako handlowiec nigdy tak się nie odezwałam do klienta. Nie polecam.

22. februar 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Sklep totalne dno

Sklep totalne dno. Odrzucona reklamacja przez widoczne ślady użytkowania!!!! Noż jasny gwint chyba po to się kupuje buty aby w nich chodzić!!!! Nie polecam tego dziadowskiego sklepu. Moja noga już w tym sklepie nie stanie nigdy więcej odradzam zakupy. Wszystkie produkty maja lipne !!!!

1. oktober 2024
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Najgorszy sklep w jakim kiedykolwiek…

Najgorszy sklep w jakim kiedykolwiek kupowałam obuwie. Zimowe buty dla dziecka rozpadły się po 2 miesiącach. Rozkleiły podeszwy a cały przód się przetarł. Reklamacja została odrzucona gdyż według sklepu to z naszej winy są uszkodzenia. Obsługa młodych pań również zostawia bardzo wiele do życzenia. Niemiłe i opryskliwe przy przyjmowaniu zgłoszenia. Nie polecam

3. februar 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Nicht zu empfehlen

Schuhe nach einer Stunde spazieren gehen kaputt, Innensohle gelöst, laut Deichmann kein Reklamationsgrund, wurden nicht zurück genommen! Nicht zu empfehlen!

24. januar 2025
Uopfordret anmeldelse

Er dette din virksomhed?

Tilegn dig din profil på Trustpilot og få gratis adgang til vores værktøjer, så du kan komme i kontakt med dine kunder.

Få en gratis konto

Dette er Trustpilot

Alle kan skrive en anmeldelse på Trustpilot. En anmeldelse er ejet af personen, som har skrevet den, og vedkommende kan derfor redigere eller slette den til enhver tid. En brugers anmeldelser bliver vist, så længe vedkommendes konto er aktiv.

Virksomheder kan bede deres kunder skrive en anmeldelse ved hjælp af automatiske invitationer. Denne type anmeldelser handler om reelle oplevelser og markeres "Verificeret".

Læs mere om andre typer anmeldelser.

Vi bruger en kombination af dedikerede medarbejdere og avanceret teknologi til at beskytte vores platform. Find ud af, hvordan vi bekæmper falske anmeldelser.

Læs om anmeldelsesprocessen på Trustpilot.

Hér finder du 8 tips til at skrive anmeldelser.

Verificering kan være med til at sikre, at det er rigtige mennesker, der skriver de anmeldelser, du læser på Trustpilot.

Det kan påvirke TrustScoren, når man tilbyder incitamenter i bytte for anmeldelser, eller når man kun spørger bestemte kunder, og det er imod vores retningslinjer.

Læs mere