Nigdy nie zamawiajcie z tego sklepu. Na niby częściowy zwrot czekam już ponad trzy miesiące. Zamówiłam kurtkę z bmw a dostałam z redbullem. Jeżeli chcesz coś zwrócić to na swój koszt i nie wiadomo czy... Se mere
Selvom vi ikke verificerer specifikke påstande, fordi anmeldernes meninger er deres egne, kan vi godt betegne anmeldelser som "Verificerede", når vi kan bekræfte, at der har fundet en forretningsinteraktion sted. Læs mere
Af hensyn til platformsintegriteten scannes alle anmeldelser på vores platform – verificerede eller ej – af vores automatiserede software døgnet rundt. Denne teknologi er designet til at identificere og fjerne indhold, der overtræder vores retningslinjer, herunder anmeldelser, som ikke er baseret på en reel oplevelse. Vi er klar over, at vi måske ikke fanger alle problemer, og du er velkommen til at gøre os opmærksom på det, hvis vi har overset noget. Læs mere
Se, hvad kunderne siger
Nieuczciwa firma lekceważąca klienta przysłali nie ten towar który był zamówiony po złożeniu reklamacji zaproponowali rekompensatę w formie zwrotu części wartości zakupionego produktu po czym cisza ,k... Se mere
To że towar dochodzi po wielu dniach jest napisane ...tam są 2 opcje ale i jedna z kurierem i ta z pocztą jest ok 2 tyg. Klocki to nie lego ale wydaje mi się, że to widać. Zestaw który kosztuje oryg... Se mere
Doświadczenia jak najgorsze. Dziadostwo i złodzieje. Zamówiłem klocki, zabawa z dostarczeniem trwała ponad miesiąc, okazało się , że nie ma. Zwrot pieniędzy drugie tyle. Zwrócili, o 20 zł za mało. Jed... Se mere
Ingen anmeldelsesinvitationer registreret
Denne virksomhed har ikke inviteret sine kunder til at skrive anmeldelser, så anmeldelserne er muligvis ikke repræsentative
Sådan bruger denne virksomhed Trustpilot
Se, hvordan deres anmeldelser og bedømmelser indsamles, vurderes og modereres.
To że towar dochodzi po wielu dniach…
To że towar dochodzi po wielu dniach jest napisane ...tam są 2 opcje ale i jedna z kurierem i ta z pocztą jest ok 2 tyg.
Klocki to nie lego ale wydaje mi się, że to widać. Zestaw który kosztuje oryginalny 2000tys a tu 200...no cóż...wiadomo.
Byłam bardzo zła bo zamiast klocków dostałam jakiegoś misia za 5zl plastik fantastik ale kasę oddali ...na pewno brakuje informacji że zestaw jest z Chin. Z aliexpress i temu teraz już każdy sam sobie umie zamówić i czasy pośrednika się już skończyły. Mimo to nie mogę dać 1 gwiazdki...bo cały czas ktoś odpisywał na @
Paczka która mi przyszła ze sklepu…
Paczka która mi przyszła ze sklepu superpromo wygląda jakby ktoś ją kopał po ziemii, miał to być prezent dla dziewczyny i nie dość że tyle czasu trzeba było na nią czekać to jeszcze brakuje klocków i bardzo dużo jest uszkodzonych, kto te paczki wam dowozi!? A może to wina kuriera? Nie jestem zadowolony z waszej rzeczy i na pewno nigdy też od was nic kupię. Jestem ciekawy czy dużo do was pisze ludzi jeśli chodzi o zwroty i uszkodzenia, bo wydaje mi się że tak!!!
NIE POLECAM !!!
Sklep super-promo to jedno wielkiewielkie oszustwo…
Sklep super-promo to jedno wielkie oszustwo. Na przesyłkę czekałam 17 dni. Po otrzymaniu przesyłki okazało się, że zamówione klocki lego są nieoryginalne. Produkt został dostarczony bez pudełka. Proszę omijać ten sklep z daleka.
Tragiczny sklep
Tragiczny sklep, nieterminowe dostawy rozbieżność liczona w tygodniach, brak kontaktu, numer fikcyjny którego nikt nie odbiera nigdy, odpowiedzi email tylko na zasadzie przekierowania na firmę kurierską lub magazyn w Chinach, stanowczo odradzam.
Porażka
Porażka, nie dość że paczka która miała iść 10 dni szła do mnie ponad miesiąc to jeszcze kontakt ze sklepem jest marny, to miał być prezent na święta i było zamówione 01.12.2024 a przyszło 08.01.2025 i jak tu sie nie zdenerwować. Z całego serca nie polecam tego sklepu super-promo.pl
Nigdy więcej zakupów w tym sklepie…
Nigdy więcej zakupów w tym sklepie Klocki pod nazwą Lego w torebkach rozsypane bez oryginalnych opakowań brak kontaktu nie wiem jak mam sprezentować wnukowi bo to od Mikołaja miało być właściwie strata prawie 400 złotych nauczy mnie dokladnie sprawdzać sklepy internetowe
Oszuści
Oszuści jakich mało. Między świętami mówią że paczka wysłana nie można anulować zamówienia potem okazuje się że po tygodniu przysyłają link do śledzenia z utworzoną etykietą.....Żenada.
Oszuści.
Może tak by pozew zbiorowy.
Najgorszy sklep internetowy
15 grudnia zamówilam dres na prezent. Po pierwsze dres dotarł ze znacznym opóźnieniem., tj. 07.01.24 Na stronie sklepu jest napisane, że dres wykonany jest z bawełny, a ten który otrzymałam to 100% poliester, na zdjęciu nie widać sznurków przy kapturze, a w rzeczywistości są. Dres wart góra 30 zł, nigdy nie otrzymałam tak kiepskiego towaru. Zakupiony na prezent, wstyd po prostu go komuś dac. Jak można tak oszukiwać klienta. Stanowczo nie polecam zakupów w tym sklepie.
Proszę o niedokonywanie zakupów w tym…
Proszę o niedokonywanie zakupów w tym sklepie. W dniu 17 grudnia 2024r. zamówiłam i opłaciłam dres dla Wnuka jako prezent pod choinkę. Do chwili obecnej nie otrzymałam ani przesyłki ani zwrotu środków finansowych o które wystąpiłam. Jako, że nikt w sklepie internetowym nie pozostaje anonimowy sprawę zgłoszę organom ścigania.
Jedeni wielcy oszuści!!
Jedeni wielcy oszuści!!! Przesyłka zamówiona 13 grudnia do tej pory nie dotarła jest 3 stycznia. W momencie kupowania były klocki LEGO, po kupnie pojawiły się na stronie podróby. Cały czas zmieniając statusy przesyłek, że wysłana za chwilę że jest nieopłacona. Tak samo maile dzień po zakupie wysłali, że jest wysłana przesyłka 10 dni później, że jest nieopłacona.
Oszuści
Ten „sklep” to totalne dno. Kiedy zamawiałem u nich produkt świeciła się informacja że wysyła w 24h, po zamówieniu zero odzewu i nagle w regulaminie do 15 dni roboczych. NIE POLECAM OSZUŚCI!!!
Oszuści
Oszuści. Na stronie pokazują oryginalne produkty (zdjecia). Natomiast przychodzą (tandetne) podrobki rodem z aliexpres za 5zł
Oszuści!!
Oszuści!!! Tandetna podróbka.Zero kontaktu, firma widmo. Dziecko do dzisiaj płacze
Oszuści
Oszuści. Sprzedającą klocki lego podrobki. Towar dochodzi po 15 dniach. Bez pudełka. Zero kontaktu. Jak napisałam maila jak mam dać klocki bez opakowania na prezent. Zero odezwu.
Nie polecam. Nic na stronie nie jest wspomniane ze towar jest z aliexpress
Nie polecam
Nie polecam, nie czytelną strona przez co ciężko jest zauważyć że wysyłka trwa 15 dni druga sprawa sprzedają nieoryginalne rzeczy w moim przypadku klocki Lego tragedia nie polecam
Nie polecam
Na stronie wysyłka w 48 godzin, a czekałem 5 dni roboczych (na wysyłkę, nie otrzymanie produktu) i musiałem kontaktować się z obsługą klienta aby cokolwiek się ruszyło.
Numer telefonu do obsługi podany na stronie nie istnieje, kontakt jedynie mailowy i to kompletnie suchy i bez jakichkolwiek odpowiedzi (odpowiedź na zasadzie wszystko jest na stronie, przeczytaj se)
Dette er Trustpilot
Alle kan skrive en anmeldelse på Trustpilot. En anmeldelse er ejet af personen, som har skrevet den, og vedkommende kan derfor redigere eller slette den til enhver tid. En brugers anmeldelser bliver vist, så længe vedkommendes konto er aktiv.
Virksomheder kan bede deres kunder skrive en anmeldelse ved hjælp af automatiske invitationer. Denne type anmeldelser handler om reelle oplevelser og markeres "Verificeret".
Læs mere om andre typer anmeldelser.
Vi bruger en kombination af dedikerede medarbejdere og avanceret teknologi til at beskytte vores platform. Find ud af, hvordan vi bekæmper falske anmeldelser.
Læs om anmeldelsesprocessen på Trustpilot.
Hér finder du 8 tips til at skrive anmeldelser.
Verificering kan være med til at sikre, at det er rigtige mennesker, der skriver de anmeldelser, du læser på Trustpilot.
Det kan påvirke TrustScoren, når man tilbyder incitamenter i bytte for anmeldelser, eller når man kun spørger bestemte kunder, og det er imod vores retningslinjer.







