Reiffeisenbanka mi je moj Prijedlog Odbijo 😡😡😠
Veoma sam razočaran Raiffeisen bankom u Bosni i Hercegovini.
U januaru 2025. godine sam pažljivo podnio svoj prijedlog kako bi osobe s autizmom i invaliditetom imale pristup premium karticama bez dokaza o prihodima.
Nakon interne provjere dobio sam e-mail u kojem je pisalo:
"nakon izvršene provjere banka vas informiše da rade redovno unapređenje",
i da redovno provjeravam web stranicu jer rade na poboljšanjima.
Također mi je obećano da ću biti obaviješten čim moj prijedlog krene u realizaciju.
Međutim, od januara do maja ništa nije urađeno, a u junu i julu sam dobio samo odbijenice.
To me je zaista izuzetno razočaralo i rastužilo, posebno jer mi je potvrđeno da je moj prijedlog nakon provjere ocijenjen kao moguć. Umjesto stvarnih poboljšanja, sada dobijam odgovor da je to "zakonski nemoguće".
Smatram da je ovakvo ponašanje banke neprihvatljivo i iskreno želim da se izvrše promjene u pravilima, kako bi se želje klijenata poput moje ubuduće ozbiljno shvatile i realizirale.






