Firma niesłowna - miesiąc przed najmem ustalone auto, model, wyposażenie i wszystko niby OK. Dzień podstawienia pod serwis w którym zostawiałem swoje auto zostałem olany i pozostawiony sam sobie - nie... Se mere
Selvom vi ikke verificerer specifikke påstande, fordi anmeldernes meninger er deres egne, kan vi godt betegne anmeldelser som "Verificerede", når vi kan bekræfte, at der har fundet en forretningsinteraktion sted. Læs mere
Af hensyn til platformsintegriteten scannes alle anmeldelser på vores platform – verificerede eller ej – af vores automatiserede software døgnet rundt. Denne teknologi er designet til at identificere og fjerne indhold, der overtræder vores retningslinjer, herunder anmeldelser, som ikke er baseret på en reel oplevelse. Vi er klar over, at vi måske ikke fanger alle problemer, og du er velkommen til at gøre os opmærksom på det, hvis vi har overset noget. Læs mere
Se, hvad kunderne siger
Po przybyciu na Lotnisko Chopina w Warszawie miałem zarezerwowane auto w innej wypożyczalni jednak rezerwacja została anulowana z niewidomych przyczyn. Panowie z Quanta Rent a Car szybko jednak uratow... Se mere
Niesłowna firma !!! Poniedziałek 08.07 rozmawiam z infolinią jako auto zastępcze sami zaproponowali mi Mercedesa GLE. Nagle przy dostawie samochodu 10.07 po dom podstawiają starego Lexusa RX. Pytani... Se mere
Firma nie dba o klienta, mieli opóźnienie godzinę (mieli 3 godziny) po 4 godzinach jak czekałem na auto i zadzwoniłem co się dzieje to dopiero człowiek wydający auto poinformował mnie że będzie opóź... Se mere
Virksomhedsoplysninger
Skrevet af virksomheden
Jeśli szukasz wypożyczalni samochodów z szerokim wyborem pojazdów i niezawodną obsługą to Quanta jest idealnym wyborem. Nasza flota składa się z nowoczesnych i komfortowych samochodów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy konkurencyjne ceny i elastyczne warunki wynajmu, a nasz zespół jest zawsze gotowy pomóc w wyborze najlepszego samochodu dla Twoich potrzeb. Rezerwuj już dziś i przekonaj się, jak łatwo i wygodnie można wynająć samochód dzięki Quancie.
Kontaktoplysninger
Aleja Jana Pawła II 80/15, 00-175, Warszawa, Polen
- +48 539 888 555
- biuro@quantacars.pl
- quanta.pl
Ingen anmeldelsesinvitationer registreret
Denne virksomhed har ikke inviteret sine kunder til at skrive anmeldelser, så anmeldelserne er muligvis ikke repræsentative
Har ikke besvaret negative anmeldelser
Sådan bruger denne virksomhed Trustpilot
Se, hvordan deres anmeldelser og bedømmelser indsamles, vurderes og modereres.
Profesjonalna wypożyczalnia
Profesjonalna wypożyczalnia. Procedura wydania i zdania pojazdu przebiegła szybko i bez problemu. Samochód otrzymałem zatankowany do pełna i czysty w środku. Polecam, jeśli zależy Ci na sprawnym i szybkim zorganizowaniu najmu.
Cena wydaje się niska, ale...
Cena wydaje się niska, ale naliczą Ci opłaty za inne rzeczy. Oczekują, że oddasz umyty samochód. A mówiąc o umytym samochodzie, mam na myśli, że musisz wszystko wypolerować, odkurzyć i oddać go praktycznie tak, jakbyś go w ogóle nie dotykał. Nie miałbyś tak wysokich oczekiwań w przypadku zwykłych wypożyczalni samochodów, gdzie rozumieją, że będziesz z niego korzystać.
UNIKAJ ICH!
Do not use this company - avoid!!!
Do not use this company!!! We hired a car (didn’t even get the model we asked for but whatever) to pick up from Krakow airport, waited for the transfer only to be told by the man who picked us up that quanta car don’t have an office anymore at the pick up location. We got there and luckily someone was waiting to meet us. When we came to drop the car back off we had a text from a random number telling us to just leave the car on the same car park with the keys inside the car. We struggled to even get into the car park as they don’t have an office or any staff there anymore and we’re not comfortable doing this given that they had taken over £1000 from my card as a deposit. I called the Quanta car number repeatedly to check this was legit and no one answered. Eventually we asked them to confirm the car reg and had to leave the car with the keys inside as we had a flight to catch. They wouldn’t let us on the transfer back to the airport either and we didn’t have time to argue so we ordered a Uber. E-mailed Quanta and confirmed we had left the car as requested and had no response. They’ve now taken £40 off my card with no explanation at all. We gave the car back with 3/4 of a tank when we received it with 1/4.
Pojazd na letnich oponach
Pojazd na letnich oponach, brudny. Kierowcę trzeba odwozić 100km na przystanek. Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii
Unikajcie tej firmy
Unikajcie, jak tylko możecie.
Jeżeli Wasza ubezpieczalnia chce wam zaproponować samochód zastępczy z tej wypożyczalni, poproście o zmianę firmy.
Samochód nie dość, że nie spełnia klasy auta zastępczego, to jeszcze musicie odebrać pracownikami autem, potem najlepiej go podrzucić do kolejnego klienta.
Bonus na koniec: firma obciąży was kosztami, jeżeli przekroczycie nieznacznie prędkość - śledzą was po GPS. Oczywiście pracownik o tym nie wspomni, to to tylko zysk dla firmy. Umowę podpisuje się na tablecie przy pracowniku, także nie ma kiedy jej przeczytać.
Problem pojawia się, kiedy opłacicie tę kwotę, a będziecie cały czas nękani mailami i sms z groźbami, że zostaniecie zgłoszeni do KRD za nieopłacenie noty.
W moim przypadku, musiałem już zgłosić sprawę do UOKIK, bo z takimi naciągaczami się nie spotkałem. Nie potrafią nawet sprawdzić swojego konta bankowego, na którym mają już pieniądze.
Firma niesłowna
Firma niesłowna - miesiąc przed najmem ustalone auto, model, wyposażenie i wszystko niby OK. Dzień podstawienia pod serwis w którym zostawiałem swoje auto zostałem olany i pozostawiony sam sobie - nie przyjechali, nie poinformowali, że kierowca niedostępny i nie podstawia, jak już podstawili po kilku godzinach to auto o 2 klasy gorsze….dramat - auta nie przyjęliśmy i polecam to innym wynajmującym.
Masakra
Masakra. Dostarczyli auto brudne. I to jeszcze o godzinie 22. Kierowcę trzeba było odwieźć do domu ok. 20 km. Nie było możliwości dokładnego oglądnięcia auta że względu na późną porę. Rano okazało się, że auto ma uszkodzoną oponę, co uwieczniłam aparatem. Przy zdawaniu auta, wypożyczalnia stwierdziła, że to ja uszkodziłam oponę i wystawiła fakturę na 600 zł. Przy braku zgody z mojej strony zaczęli straszyć windykacją. Oszuści. Nie polecam tej wypożyczalni nikomu. Za to obok super wypożyczalnia, której niestety tutaj nie mogę zareklamować. Tam przemiła obsługa. Bezproblemowo. Auta czyste, pachnące. Quanta brak profesjonalizmu i naciągactwo.
standard auta poniżej - zapachy w aucie dramat
Obsługa ok, auto po kliencie, który palił dramat dla niepalącego. Auto naprawiane SUV automat o czym widzieli na etapie rezerwacji - podstawione znacznie poniżej standardu naprawianego.
W lipcu wypożyczyłam auto przyjechała…
W lipcu wypożyczyłam auto przyjechała do mnie banda gówniarzy, która ewidentnie w aucie robiła sobie imprezę.
Niestety cierpi na tym wizerunek firmy…
Śmierdzi brakiem profesjonalizmu.
Niesłowna firma !!!
Niesłowna firma !!!
Poniedziałek 08.07 rozmawiam z infolinią jako auto zastępcze sami zaproponowali mi Mercedesa GLE. Nagle przy dostawie samochodu 10.07 po dom podstawiają starego Lexusa RX. Pytanie czy ktoś inny przejął mój samochód, czy infolinia sama nie wie co ma za auta na stanie. Po telefonie reklamacyjnym na infolinię udają"Greka", niby nic o tym nie wiedzą a wcześniej sami zaproponowali Mercedesa.
Nie polecam - trzeba mieć wszystko z nimi spisane.
Firma nie dba o klienta
Firma nie dba o klienta, mieli opóźnienie godzinę (mieli 3 godziny) po 4 godzinach jak czekałem na auto i zadzwoniłem co się dzieje to dopiero człowiek wydający auto poinformował mnie że będzie opóźniony 1,5 h.
Nie polecam nigdy nie zamawiajcie auta z tej firmy bo będziecie czekać wieki na noe
Lipa
Lipa, lipa i jeszcze raz lipa...
Pęknięty klosz lampy z tyłu 2 tysiące szkody wycenione gdzie po serwisie dzwoniłem max 1200
Nie polecam!!
Nie polecam!
Nie polecam!
Czytajcie umowy bo są kary umowne. Dostałem dodatkową karę za przekroczenie prędkości . Skoro nie chcecie żeby pojazd przekraczał prędkość wystarczy zamontować ogranicznik - a tak to ewidentne zarabianie na niewiedzy. O samochody dbam jak o swoje, dlatego mnie to zabolało. Osoba podstawiająca pojazd dała tylko do podpisu tablet bez poinformowania o tym że takie kary istnieją, dodatkowo musiałem sam drukować oświadczenie do podpisu.
Korzystałem z wielu wypożyczalni ale pierwszy raz się spotkałem z takimi karami.
Jeli chodzi o samochód to Ok, sprawny, w miarę czysty.
Polecam!
Korzystaliśmy z wypożyczalni na lotnisku w Warszawie, zdecydowanie polecam. Bardzo solidna obsługa i zdecydowanie najlepsza oferta na całym lotnisku dopasowana do naszych potrzeb :)
Świetna obsługa i elastyczność!!!
Świetna obsługa i elastyczność, w naszym przypadku Mateusz z oddziału Warszawa, lotnisko Szopena zrobił kawał dobrej roboty. POLECAM!!!
Pelen profesjonalizm
Jestesmy pelni podziwu firma, ktora wynajela nam auto w sytuacji, gdy inny diler, u ktorego wczesniej zarezerwowalismy auto, zawiodl i zostawil nas bez auta po przylocie do Polski. Wszystko zostalo zalatwione z pelnym profesjonalizmem i rzetelnoscia. Dziekujemy za pomoc.
Świetna obsługa
Świetna obsługa, nowy , czysty i pachnący samochod. Sam proces rezerwacji i odbioru samochodu szybki i bezproblemowy. Polecam!
Great Service-THX
Wspaniała obsługa :)
Po przybyciu na Lotnisko Chopina w Warszawie miałem zarezerwowane auto w innej wypożyczalni jednak rezerwacja została anulowana z niewidomych przyczyn. Panowie z Quanta Rent a Car szybko jednak uratowali mnie w potrzebie i wynajęli mi nową tego samego dnia odebraną z salonu Toyotę Corollę w automacie. Obsługa na najwyższym poziomie i cenny bardzo przestępne. Na pewno zawitam jeszcze kolejnym razem. :)
Dette er Trustpilot
Alle kan skrive en anmeldelse på Trustpilot. En anmeldelse er ejet af personen, som har skrevet den, og vedkommende kan derfor redigere eller slette den til enhver tid. En brugers anmeldelser bliver vist, så længe vedkommendes konto er aktiv.
Virksomheder kan bede deres kunder skrive en anmeldelse ved hjælp af automatiske invitationer. Denne type anmeldelser handler om reelle oplevelser og markeres "Verificeret".
Læs mere om andre typer anmeldelser.
Vi bruger en kombination af dedikerede medarbejdere og avanceret teknologi til at beskytte vores platform. Find ud af, hvordan vi bekæmper falske anmeldelser.
Læs om anmeldelsesprocessen på Trustpilot.
Hér finder du 8 tips til at skrive anmeldelser.
Verificering kan være med til at sikre, at det er rigtige mennesker, der skriver de anmeldelser, du læser på Trustpilot.
Det kan påvirke TrustScoren, når man tilbyder incitamenter i bytte for anmeldelser, eller når man kun spørger bestemte kunder, og det er imod vores retningslinjer.







