Mivishop Anmeldelser 14

TrustScore 2 ud af 5

2,0

Selvom vi ikke verificerer specifikke påstande, fordi anmeldernes meninger er deres egne, kan vi godt betegne anmeldelser som "Verificerede", når vi kan bekræfte, at der har fundet en forretningsinteraktion sted. Læs mere

Af hensyn til platformsintegriteten scannes alle anmeldelser på vores platform – verificerede eller ej – af vores automatiserede software døgnet rundt. Denne teknologi er designet til at identificere og fjerne indhold, der overtræder vores retningslinjer, herunder anmeldelser, som ikke er baseret på en reel oplevelse. Vi er klar over, at vi måske ikke fanger alle problemer, og du er velkommen til at gøre os opmærksom på det, hvis vi har overset noget. Læs mere

2,0

Under middel

TrustScore 2 ud af 5

14 anmeldelser

5 stjerner
4 stjerner
3 stjerner
2 stjerner
1 stjerne

Ingen anmeldelsesinvitationer registreret

Denne virksomhed har ikke inviteret sine kunder til at skrive anmeldelser, så anmeldelserne er muligvis ikke repræsentative

Sådan bruger denne virksomhed Trustpilot

Se, hvordan deres anmeldelser og bedømmelser indsamles, vurderes og modereres.

Virksomheder på Trustpilot må ikke tilbyde incitamenter eller betale for at skjule anmeldelser. Anmeldelser repræsenterer individuelle brugeres meninger, og ikke Trustpilots mening. Læs mere

Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

W grudniu złożyłam zamówienie w sklepie…

W grudniu złożyłam zamówienie w sklepie Mivi, obejmujące kilka produktów. Zamówienie było dostarczane w kilku częściach, w różnych terminach. Po otrzymaniu przesyłek dokonałam przymiarki i w ustawowym terminie odstąpiłam od umowy, odsyłając produkty zgodnie z regulaminem.

30 stycznia otrzymałam informację, że zwrot trzech pozycji nie zostanie uznany, ponieważ — według Sprzedawcy — produkty noszą ślady użytkowania w postaci „intensywnego zapachu”, a w związku z tym koszt nie zostanie zwrócony.

Nie zgadzam się z takim stanowiskiem. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta przymierzenie odzieży mieści się w zakresie zwykłego zapoznania się z produktem, a przedsiębiorca nie może odmówić przyjęcia skutecznego odstąpienia od umowy. W przypadku sporu możliwe jest co najwyżej wykazanie ewentualnego zmniejszenia wartości rzeczy, a nie całkowita odmowa zwrotu.

W mojej ocenie jest to próba przerzucenia kosztów na klienta i praktyka, która nie powinna mieć miejsca. Sprawa została przeze mnie zgłoszona z powołaniem się na obowiązujące przepisy, a w przypadku braku porozumienia zostanie skierowana do Rzecznika Praw Konsumenta.

Na ten moment — nie polecam tego sprzedawcy.

Zastanawiam się również, czy osoby publiczne współpracujące wizerunkowo z marką mają świadomość, jak w praktyce traktowani są klienci w sytuacjach spornych.

8. februar 2026
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 4 ud af 5 stjerner

Zamówienie na dres i sweter LOVLY

Złożyłam zamówienie w sobotę o 21, zamówiłam sweter i dres.
Paczka przyszła w czwartek w kolejnym tygodniu.
Przed dniem odebrania paczki przez kuriera, sklep kontaktował się telefonicznie - potwierdził wysłanie paczki.
Produkty ładne, lecz skład swetra lekko niezgodny z opisem.
Według opisu na stronie sweter powinien być wykonany z 80% wełny i 20% poliestru. W rzeczywiści jest to 30% wełny, 50% bawełny i 20% poliester.

24. januar 2026
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Rrzeczy z AliExpress

Ponad miesiąc oczekiwania na zamówienie, totalny brak kontaktu. Okazuje się, że identyczne rzeczy, które są na stronie Mivi można znaleźć na AliExpress (nawet zdjęcia są te same) w cenach 3 razy niższych. Nic dziwnego więc, że tak dlugo trzeba czekać na zamówienie, skoro zamawiają to z AliExpress i rozsylają dalej. Żenada, mogliby chociaż zadbac o wlasne zdjęcia, ale jak widać nie kryją się...

31. oktober 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

NIE POLECAM !!!

NIE POLECAM !!!!
Zakupiłam dres przy którym była informacja "wysyłka natychmiastowa" w dniu dzisiejszym mija już 3 tygodnie a moje zamówienie wciąż nie zostało wysłane ! i uwaga wciąż ich nie mają. Nie liczcie na kontakt ze strony sklepu dopóki same się do nich nie odezwiecie .

17. november 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Tragedia!!!!!

Tragedia!!!!!
Pierwszym razem zamowilam koszule i spodnie ktrych nigdy sie nie doczekalam. Po namowieniu przez siostre zamowilam kurtke, 3 tygodnie po planowanym terminie dostawy - nadal czekam. Po kilku moich mailach, nagle informacja ze paczka oczekuje na kuriera, minely 4 dni i nadal zero informacji od kuriera czy samego butiku zebyn potwierdzic nadanie paczki ! Nigdy wiecej nie dam sie namowic na tych skamerow.

1. oktober 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Trzymajcie się z daleka od MIVI

Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem klienta. Trzymajcie się z daleka od tej firmy. Namówiona przez Paulę z Instagrama do zakupu pięknej koszuli, postanowiłam to zrobić. Jednak okazało się, że przez dwa tygodnie nie dostałam ani koszuli ani informacji na temat przedłużającej się wysyłki. Postanowiłam zadzwonić do MIVI i dowiedzieć się co się dzieje z moim zamówieniem, pani beztrosko odpowiedziała, że koszuli nie ma na stanie i może pod koniec tygodnia będzie. zapytałam o ostateczny termin wysyłki został mi obiecany max koniec tygodnia. Jak się domyślacie pod koniec tygodnia nie było ani wysyłki a ni informacji. Ponieważ ciągnęło się ta sprawa dość długo miałam zaplanowany tygodniowy wyjazd o czym poinformowałam sklep. Poproszono mnie o wysłanie nowego adresu wysyłki- co uczyniłam. Sadzać, że koszula zostanie niebawem wysłana. Nic bardziej mylnego... czekałam kolejne dni a paczki ani informacji nie było. dostałam wreszcie maila z informacja... tadammm paczka jest w PRZYGOTOWANIU i wyślemy na dres... i niespodzianka- podali adres pod, którym mnie nie było. Napisałam maila, w którym nie kryłam mojego poirytowania cała sytuacja i zamiast przeczytać- PRZEPRASZAMY za zaistniała sytuacje dostałam wiadomość, że ma zważać na słowa. dodam, że nie było tam pół obraźliwego słowa, wiec nie wiem co tak uraziło. ale to już było za dużo dla mnie!!!uważajcie i trzymacie się od nich z daleka. Chyba Że macie dużo czasu i nadziei I CIERPLIWOŚCI w sobie:)JA Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM!!!!

22. oktober 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Nie polecam

Nie polecam, w mailach informacje, ze kurtka bedzie wysłana oczywiście jest to klamstwo. Omijac szerokim lukiem!

25. september 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Tragedia

Tragedia. Zamówiłam produkty w sierpniu. Do dzisiaj nie dostałam. Zero informacji, a na stronie i instagramie informują że produkty dostępne od ręki. Wcześniej zamówiłam spodnie- totalnie inne niż na zdjęciach. Jakość fatalna.

1. august 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Zamówiłam kurtkę 12 sierpnia z…

Zamówiłam kurtkę 12 sierpnia z informacją, że czas wysyłki to 5 dni roboczych. Kontakt ze sklepem był bardzo utrudniony – wiadomości były odpisywane rzadko, a odpowiedzi często sprzeczne. Kilkukrotnie zapewniano mnie, że kurtka jest pakowana i czeka na kuriera, mimo
że prosiłam o kod nadania paczki – bez skutku. W środę 27 sierpnia dostałam wiadomość, że paczka została wysłana, ale w aplikacji InPost nie widziałam żadnej przesyłki. Po mojej kolejnej prośbie ( 29 sierpnia)o kod nadania otrzymałam informację, że paczka została wstrzymana z powodu problemów na magazynie, co całkowicie przeczy wcześniejszej informacji o wysyłce.

Całe doświadczenie było bardzo nieprofesjonalne – klient jest wprowadzany w błąd, a komunikacja ze sklepem pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam tego butiku.

29. august 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Serdecznie NIE polecam

Serdecznie nie polecam. Ubrania totalnie inne niż na zdjęciach. Dostałam inny rozmiar, a zwrotów nie ma. Nie ma metek na ubraniach, ani ze składem, ani z ceną. Ubrania są z Chin, to żadna firma i nie produkuje w Polsce.

20. juni 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Szef i pracownicy katastrofa zero szacunku do innych

Bardzo nieprzyjemni pracownicy. W chamski sposób się do mnie odnieśli, a do tego obrazili. Chciałam zakupić marynarkę. Dwa razy napisałam, że ja chcę, a gdy Pani powiedziała, że jest niedostępna zapytałam czy to jest jakaś selekcja kupujących.
Zostałam zablokowana i dostałam odpowiedź, że „Takich jak Pani nie traktujemy dobrze”.
Widocznie jestem gorszym sortem :)

5. juni 2025
Uopfordret anmeldelse
Bedømt til 1 ud af 5 stjerner

Ten sklep to totalna katastrofa !!

Ten sklep to totalna katastrofa !!! Omijajcie szerokim łukiem jak tylko możecie !!! Kupiona sukienka to totalna szmira nie warta swojej ceny ..jak zwykle zdjęcia są wyśrubowane na maxa a przyjeżdża szmatławiec do podłogi!!

5. maj 2025
Uopfordret anmeldelse

Er dette din virksomhed?

Tilegn dig din profil på Trustpilot og få gratis adgang til vores værktøjer, så du kan komme i kontakt med dine kunder.

Få en gratis konto

Dette er Trustpilot

Alle kan skrive en anmeldelse på Trustpilot. En anmeldelse er ejet af personen, som har skrevet den, og vedkommende kan derfor redigere eller slette den til enhver tid. En brugers anmeldelser bliver vist, så længe vedkommendes konto er aktiv.

Virksomheder kan bede deres kunder skrive en anmeldelse ved hjælp af automatiske invitationer. Denne type anmeldelser handler om reelle oplevelser og markeres "Verificeret".

Læs mere om andre typer anmeldelser.

Vi bruger en kombination af dedikerede medarbejdere og avanceret teknologi til at beskytte vores platform. Find ud af, hvordan vi bekæmper falske anmeldelser.

Læs om anmeldelsesprocessen på Trustpilot.

Hér finder du 8 tips til at skrive anmeldelser.

Verificering kan være med til at sikre, at det er rigtige mennesker, der skriver de anmeldelser, du læser på Trustpilot.

Det kan påvirke TrustScoren, når man tilbyder incitamenter i bytte for anmeldelser, eller når man kun spørger bestemte kunder, og det er imod vores retningslinjer.

Læs mere