bardzo słaba jakość foteli
bardzo słaba jakość foteli, po 2 miesiącach użytkowania rozpadł się bok fotela, twierdzą, że to uszkodzenie mechaniczne... serio? po 2 miesiącach użytkowania 1 z 2 boków odpałd od podpierania się? reklamacja odrzucona, powodem odrzucenia reklamacji jest uszkodzenie mechaniczne, które jest wyłączone z gwarancji, no jasne ;;) kupiłam u nich 3 fotele, własnie miałam zamawiać 10 kolejnych, nie polecam!







