Nie polecam
Nie polecam. O ile produkty od Rolników w porządku o tyle sam portal działa tragicznie. Zamówienie złożone pod koniec marca. Przed dostawą zero informacji o wysyłce śledzeniu, braku towarów. Jak przyszło to samo musiałam się domyślić że brakuje części zamówienia. Po upomnieniu portal przyznał ze faktycznie czegoś brakuje i wyślą mi zwrot. Dzisiaj jest 1 czerwca czyli minęło ponad 2 miesiące a nadal nie otrzymałam zwrotu środków.






